Usługi w zakresie badań, certyfikacji, szkoleń i inspekcji

HomeKompetencje chłodnicze według normy PN-EN 13313

Kompetencje chłodnicze według normy PN-EN 13313

Szkolenie zgodne z normą PN-EN 13313: Instalacje Chłodnicze i Pompy Ciepła

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową zgodną z normą PN-EN 13313 dotyczącą instalacji chłodniczych i pomp ciepła. Nasze szkolenie zostało zaprojektowane z myślą o profesjonalistach branży HVACR, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oraz uzyskać certyfikację potwierdzającą ich kompetencje.

Nasze szkolenie adresowane jest do specjalistów oraz firm zajmujących się instalacjami chłodniczymi i pompami ciepła, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i zgodnie z najnowszymi standardami europejskimi.

Informacje szczegółowe o szkoleniu

Czas trwania i miejsce szkolenia

 • 3 dni – szczegółowy harmonogram otrzymają Państwo w dniu rozpoczęcia zajęć.
 • Szkolenie realizowane jest w salach szkoleniowych Centralnego Ośrodka Chłodnictwa „COCH” – ul. Juliusza Lea 116, 30-133 Kraków, woj. małopolskie

Program kursu

Program kursu obejmuje kompleksowe przygotowanie do przystąpienia do egzaminu w celu uzyskania certyfikacji na kompetencje chłodnicze zgodne z normą PN-EN 13313. Uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania, konstruowania, instalowania, testowania, eksploatacji i konserwacji instalacji chłodniczych. Program kursu jest dostosowywany do potrzeb uczestników, zapewniając solidne przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego oraz zdobycie zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

Dlaczego My?

Centralny Ośrodek Chłodnictwa (COCH) w Krakowie to renomowana instytucja oferująca wysokiej jakości szkolenia z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji. Nasza wyjątkowa oferta kursów stacjonarnych jednodniowych oraz możliwość uzyskania certyfikacji na kompetencje chłodnicze, czyni naszą placówkę idealnym wyborem dla profesjonalistów poszukujących rozwoju zawodowego.

Co oferujemy:

 • Doświadczona kadra instruktorska: Nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie w branży chłodnictwa i klimatyzacji, gwarantując przekazanie zarówno teoretycznej, jak i praktycznej wiedzy z zakresu najlepszych praktyk instalacyjnych i eksploatacyjnych.
 • Praktyczne podejście: Podczas naszych kursów kładziemy duży nacisk na praktyczne umiejętności, które są niezbędne zarówno do zdania egzaminu certyfikacyjnego, jak i do efektywnej pracy zawodowej.
 • Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia: Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują oficjalne zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia, co jest dodatkowym atutem w ich karierze zawodowej.
 • Profesjonalnie wyposażone stanowiska i sale szkoleniowe: Dysponujemy nowoczesnymi salami wykładowymi oraz stanowiskami szkoleniowymi, zapewniającymi komfortowe warunki nauki.
 • Kompleksowe wsparcie: Dla uczestników dostępne są materiały dydaktyczne oraz odpowiednie wyżywienie, w tym obiad, co umożliwia skupienie się na nauce bez dodatkowych trosk.

Dodatkowe możliwości

Jakie są koszty szkolenia?

Przedpłata za szkolenie powinna być dokonana najpóźniej 3 dni przed potwierdzonym terminem szkolenia. Płatność za szkolenie przedstawiona jest w Cenniku i powinna być wpłacona na konto:

Centralny Ośrodek Chłodnictwa „COCH” w Krakowie Spółka z o.o.
ul. Juliusza Lea 116, 30-133 Kraków
NIP: 675-000-15-38
REGON: 120714590
KRS: 0000307701
Bank PEKAO S.A. Oddział w Krakowie ul. Dunajewskiego 8, 30-960 Kraków
SWIFT: PKOPPLPW
IBAN: PL83 1240 4722 1111 0000 4860 6921

W tytule przelewu należy podać: „Kompetencje chlodnicze”, termin szkolenia, dane firmy oraz ilość osób.

Uwaga! Osoby prywatne mogą zapłacić za szkolenie wyłącznie gotówką, w kasie COCH, w dniu szkolenia.

 • Badanie i ocena
 • Szkolenia i kompetencje
 • Certyfikacja
 • Inspekcja i nadzór
 • Zamów usługę
 • Nowości
 • O nas
 • Kontakt

Zadzwoń lub napisz!
mgr inż. Łukasz Jurasz