Usługi w zakresie badań, certyfikacji, szkoleń i inspekcji

HomeRejestracja na szkolenie

Rejestracja na szkolenie

Wypełnij formularz rejestracyjny:

  • Badanie i ocena
  • Szkolenia i kompetencje
  • Certyfikacja
  • Inspekcja i nadzór
  • Zamów usługę
  • Nowości
  • O nas
  • Kontakt

Zadzwoń lub napisz!
mgr inż. Łukasz Jurasz

Podgląd terminów szkoleń

lipiec

18lipSzkolenie całodniowe19Szkolenie F-GAZYDla osób pracujących w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej, które zajmują się instalowaniem konserwacją lub serwisowaniem stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

22lipSzkolenie całodnioweLutowanie w chłodnictwie – metoda 912Szkolenie skierowane jest do serwisantów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych dokonujących naprawy i obsługi technicznej urządzeń i instalacji chłodniczych w tym wykonujących połączenia lutowane w instalacjach chłodniczych.

23lipSzkolenie całodnioweNapełnianie ciśnieniowych zbiorników (w zakresie czynników chłodniczych)Szkolenie dla osób ubiegających się o uzyskanie uprawnień do napełniania ciśnieniowych zbiorników przenośnych o pojemności powyżej 350 cm3 fluorowanymi gazami cieplarnianymi.

23lipSzkolenie całodniowe24Szkolenie F-GAZYDla osób pracujących w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej, które zajmują się instalowaniem konserwacją lub serwisowaniem stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

24lipSzkolenie całodnioweNapełnianie ciśnieniowych zbiorników (gazy sprężone – ogólne)Szkolenie dla osób ubiegających się o uzyskanie uprawnień do napełniania ciśnieniowych zbiorników przenośnych (bez czynników chłodniczych)

25lipSzkolenie całodniowe26Szkolenie F-GAZYDla osób pracujących w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej, które zajmują się instalowaniem konserwacją lub serwisowaniem stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

29lipSzkolenie całodniowe30Szkolenie F-GAZYDla osób pracujących w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej, które zajmują się instalowaniem konserwacją lub serwisowaniem stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

30lipSzkolenie całodniowe01sierKompetencje chłodnicze (FO)Szkolenie przygotowujące do egzaminu w celu uzyskania certyfikacji kompetencji chłodniczych